KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 6684550
nr 668 4550
Etsning
1800-tal, Italen, 42x62
Utrop:
100 kr
Såld:
2.700 kr
måndag 22 november 2010
kl 19:25:55
300 kr
250 kr
500 kr
450 kr
550 kr
600 kr
650 kr
800 kr
800 kr
1.000 kr
900 kr
1.100 kr
6
7
1.600 kr
1.800 kr
2.000 kr
7
2.400 kr
2.600 kr